Jesteś tu
Strona domowa > Akcesoria dla dzieci > Konkurs Zabawka Roku 2017 – poznaj wyniki 7 edycji

Konkurs Zabawka Roku 2017 – poznaj wyniki 7 edycji

Za nami już 7 edycja konkursu Zabawka Roku oraz Nagrody Rodziców za którego organizację odpowiada Zabawkowicz.pl. Tym razem także nasza redakcja miała wpływ na to, która z zabawek została wyróżniona. Do jury zaproszono bowiem redaktor naczelną serwisu. Swój głos oddawał także nasz Wydawca bacznie przyglądając się nominowanym zabawkom wraz ze swoją Córką. Sprawdźcie, które z nich tym razem zasłużyły na miano tych najlepszych zdaniem ekspertów z branży i rodziców, a wybór nie był łatwy.

Zabawka Roku logo 2017– Celem konkursu jest pomoc rodzicom w wybraniu najbardziej wartościowych zabawek i przedmiotów dla dzieci. Tutaj testujemy te najlepsze na rynku na własnej skórze i patrzymy, które zabawki wydobywają z dzieci najlepszą energię, wzbudzają kreatywność, rozwijają, pozwalają wartościowo spędzić czas z dorosłymi. Zachęcamy do zabawy i twórczego spędzania czasu z dzieckiem. Z kolei w konkursie Nagroda Rodziców pokazujemy produkty ułatwiające prawidłowy rozwój, pielęgnację i opiekę nad dzieckiem – mówi Magdalena Kordaszewska, redaktorka naczelna serwisu Zabawkowicz.pl i organizatorka konkursu.

Tak więc my – dziennikarze oraz eksperci, dzieci i znani rodzice ( m.in. Anna Dereszowska, Katarzyna Zielińska, Karolina Malinowska, Beata Sadowska, Joanna Racewicz, Małgorzata Kosik, Anna Kalczyńska, Michał Olszański, Agnieszka Mrozińska, Karina Kunkiewicz) stanęliśmy przez trudnym wyzwaniem. Przetestowaliśmy najciekawsze nowości, które pojawiły się na rynku produktów dedykowanym najmłodszym. W tym roku było ich aż 97. Mięliśmy więc ciężki orzech do zgryzienia.

– Bycie rodzicem, to ogromna odpowiedzialność, o tym wie każdy, kto ma dziecko. Zdaję sobie sprawę z tego, jak ciężko jest czasem wybrać odpowiednią zabawkę dla swojej pociechy, a tym bardziej polecić ją innym rodzicom. Testując zabawki z Córką miałem z tyłu głowy to, że poniekąd będę miał realny wpływ na ich wybór. To lekki stres, ale też ogromna frajda. – mówi Marcin Gać, wydawca serwisu e-szkrab.pl

Najpopularniejsze zabawki VII edycji

Nagroda Rodziców 2017W tym roku głównym zainteresowaniem cieszyły się m.in. klasyczne, drewniane zabawki, gry rodzinne, roboty, a także zabawki wprowadzające dzieciaków w świat oprogramowania.

– Za każdym razem jest dużo fajnych rzeczy. Bardzo spodobał mi się robot BB-8, którym można sterować z pozycji ręki, z różnymi aplikacjami, który niesamowicie rozwija wyobraźnię, uczy matematyki i fizyki. Świetnie czas spędziłam grając w grę Gorący ziemniak, która niesamowicie sprawdza naszą wiedzę i skojarzenia, a przede wszystkim wywołuje wiele pozytywnych emocji – komentowała Anna Dereszowska.

CZYTAJ TAKŻE:   Tanie wakacje z dziećmi – przygoda na morzu!

– Z Nagrody Rodziców, bardzo podobają mi się produkty Skip Hop, których używa się na co dzień. Są praktyczne, estetyczne i wyglądają ładnie. Bardzo spodobał mi się wózek Doona, który zdecydowanie ułatwia życie młodym rodzicom oraz organizer Belmam, który można wykorzystać zarówno w pokoju dziecięcym, jak i każdym innym miejscu w domu. To takie moje hity tej edycji – podkreślała Karolina Malinowska.

– Moim zdaniem hitem tej edycji był drewniany domek od Oloka-Gruppe. Dziecko ma możliwość łączenia modułów, a tym samym stworzenia całego miasta oraz ich mieszkańców. Fajna zabawa, która na pewno rozwinie kreatywność naszych pociech. Z zabawek interaktywnych, które nie oszukujmy się – obecnie najbardziej przyciągają uwagę dzieciaków spodobały mi się gry edukacyjne Osmo. Dreszczyk bardzo pozytywnych emocji przeżyłam grając natomiast w Gorącego Ziemniaka – mówi Karolina Chodkowska, redaktor naczelna serwisu e-szkrab.pl.

Zabawka roku 2017 i Nagroda Rodziców – laureaci 

Kategoria Zabawki interaktywne:

– Gry edukacyjne OSMO

Gry edukacyjne OSMO
– LittleBits / Rule Your RoomLittleBits / Rule Your Room

 

Kategoria Zabawki dla niemowląt

– Seria edukacyjna Wesołe podwórko Skip Hop

Seria edukacyjna Wesołe podwórko Skip Hop

Kategoria Zestawy kreatywne

– Drewniane modułowe domki od Oloka-Gruppe

Drewniane modułowe domki od Oloka-Gruppe

Kategoria Roboty

– Klocki Jimu Robot

Klocki Jimu Robot

Kategoria Gry

– Story Cubes (seria)

Story Cubes (seria)

Kategoria Klocki

– KOOGLO – drewniane klocki magnetyczne

KOOGLO - drewniane klocki magnetyczne

Kategoria Zabawka Przedszkolna

– Seria narzędzi Bosch Klein

Seria narzędzi Bosch Klein

Kategoria Place Zabaw

– Drabinka Lil’ Monkey Everest

Drabinka Lil' Monkey Everest

Zabawka Roku 2017 – wyróżnione zabawki

– Seria zabawek kreatywnych Moluk
– Kapitan Nauka Seria SuperQuiz
– Linia Mini Micro Deluxe
– Bioblo, zestaw 204 klocków
– Mapy dla dzieci
– STRIDER Sport 12
– Seria HEXBUG Junior
– vívofit® jr
– Tablica motywacyjna – Seria Zabawki Drewniane
– DoddleBags (ProsteTorebki/SprytneSaszetki)
– Geosmart

Nagroda Dzieci 2017

– Zabawki sportowe Fit&Fun
– GOFIT 366 cm PRO – Trampolina ogrodowa
– BB-8 & Force Band – edycja kolekcjonerska
– Jeździk, pchacz, bujak: Mercedes GL63 AMG
– Seria Gigant Śmieciarka Orange/Blue, Farmer
– Seria Tik Tak Bum!
– Wywrotka Nr1 z gumowymi kołami
– AQUA DRAGONS – żywe smoki
– Gorący Ziemniak – seria gier planszowych
– Playmobil Ghostbusters
– Manufaktura Szminek i Błyszczyków
– Bańki Fru Blu- Zestaw profesjonalny – SZNUREK

Więcej na stronach:

zabawkaroku.pl
wyborrodzicow.pl

Galeria zdjęć testowanych produktów Zabawka Roku 2017

 

Dodaj komentarz

Top