Jesteś tu
Strona domowa > Pokój dziecka > Miretto, meble dziecięce w dobrym guście

Miretto, meble dziecięce w dobrym guście

Miretto to połączenie jakości oraz niepowtarzalnego wzornictwa, czyli cech których brakuje na rynku mebli dziecięcych w Polsce.


 Miretto, meble dziecięce w dobrym guście

Kształtowanie dobrego gustu

Największym wyzwaniem w urządzaniu wnętrz dziecięcych jest pogodzenie fantazji najmłodszych z bardziej wysublimowanym gustem dorosłych. Priorytetem jest oczywiście zadowolenie dziecka, ale nie można przy tym zapominać o komforcie mamy i taty, którzy spędzają w pokoju dziecięcym wiele godzin na wspólnej zabawie, czytaniu książek czy odrabianiu lekcji. Kształtowanie gustu dzieci w pierwszych latach ich życia odbywa się w sposób mimowolny.

To jakich wyborów konsumenckich będą dokonywały nasze maluchy w dorosłym życiu, zależy w dużej mierze od tego, jakimi przedmiotami otaczane były w dzieciństwie. Dlatego tak ważne, aby zainwestować w meble i dekoracje o oryginalnym i eleganckim wzornictwie.

Wybierając dobrej jakości, produkowane w Polsce meble Miretto mamy pewność, że pokój dziecięcy w naszym domu, nie będzie przypominał kilkunastu innych pokojów dziecięcych widzianych u naszych znajomych. Miretto ma w swoim portfolio kilkanaście kolekcji mebli dla zarówno mniejszych dzieci, jak i nastolatków.

 Miretto, meble dziecięce w dobrym guście

Bezpieczeństwo ponad wszystkim

Kluczowym celem przyświecającym producentowi mebli Miretto jest ich całkowite bezpieczeństwo dla małych domowników. Projektanci mebli uznali tę cechę za absolutny priorytet. W związku z tym szafy, komody, czy regały dla najmłodszych mają zaokrąglone brzegi, zabezpieczenia przed wypadaniem szuflad oraz przewróceniem mebla, a wszystkie farby używane w produkcji posiadają odpowiednie atesty. Marka Miretto zadbała również o komfort użytkowania, wyposażając poszczególne sprzęty w systemy cichego, delikatnego domykania szuflad i drzwi. Współpracująca z Miretto firma Blum, zapewnia dożywotnią gwarancję dla wykorzystywanych w produkcji okuć. To wszystko sprawia, że będziemy spokojni o nasze dziecko, gdy zacznie spędzać coraz więcej samodzielnych chwil w swoim królestwie.

CZYTAJ TAKŻE:   Pokój dziecka, który rozwinie jego kreatywność

Meble na dobry początek

Miretto to jednak nie tylko bogactwo wzorów mebli, dostosowanych do wszystkich grup wiekowych. W salonach firmowych marki znaleźć można także najwyższej jakości materace firmy Janpol wykonane z pianki, lateksu czy też kokosa. Ponadto, firma oferuje szeroki wachlarz dodatków, w tym plakatów, lampek na biurko i akcesoriów do przechowywania. Bardzo efektownie prezentują się narzuty na łóżko oraz napisy na ścianę, które wykonywane są na specjalne życzenie gości salonów firmowych. Marka Miretto dysponuje siedmioma salonami firmowymi, znajdującymi się w największych miastach w Polsce. Oprócz szerokiego wyboru produktów, Miretto oferuje w swoich salonach fachowe doradztwo w dziedzinie urządzania wnętrz dziecięcych.  Z ofertą firmy można zapoznać się na stronie internetowej www.miretto.pl oraz profilu na Facebooku https://pl-pl.facebook.com/meblemiretto . Znaleźć tam można informacje o promocjach, systemie płatności ratalnych i inne ciekawe informacje dotyczące produktów.

 Miretto, meble dziecięce w dobrym guście

Dodaj komentarz

Top