Jesteś tu
Strona domowa > Aktualności > Podróż z Nelą Małą Reporterką przez dżunglę, morza i oceany

Podróż z Nelą Małą Reporterką przez dżunglę, morza i oceany

W księgarniach dostępna jest już najnowsza książka, której autorką jest Nela Mała Reporterka zatytułowana „Śladami Neli. Przez dżunglę, morza i oceany”. To piąta pozycja w literackim dorobku podróżniczki i najmłodszej na świecie reporterki.

W książce „Śladami Neli. Przez dżunglę, morza i oceany” czytelnicy podążają śladami Neli w najbardziej odległe zakątki świata. Począwszy od malowniczych krajobrazów Wietnamu, przez zapominane miasto plemienia Machu Picchu czy boliwijską Drogę Śmierci, aż do wioski etiopskiego plemienia Galeb. Czytelnicy razem z Nelą obserwują dzikie oceloty, w Ameryce Południowej poznają tradycję strojenia andyjskich lam, w Panamie zaś wspólnie tropią trujące żaby.  Nie zabraknie również podwodnych przygód i nurkowania przy wraku!

„Śladami Neli. Przez dżunglę, morza i oceany” to książka po brzegi wypełniona nie tylko przygodami dziesięcioletniej reporterki, ale także kolorowymi zdjęciami z podróży, mapami i ciekawostkami. Atrakcją zarówno dla przedszkolaków, jak również starszych dzieci są ukryte w książce QR kody. Po ściągnięciu specjalnej, darmowej aplikacji, czytelnicy zyskują dostęp do dodatkowych i niepublikowanych wcześniej filmików z przygodami, które opowiada Nela.

CZYTAJ TAKŻE:   Czy Rodzina 500+ obniży alimenty?

Cykl książek Neli Małej Reporterki, obejmuje cztery dostępne już tytuły: „10 niesamowitych przygód Neli”, „Nela na 3 kontynentach, podróże w nieznane”, „Nela i tajemnice świata” oraz „Nela na tropie przygód”. Za swoje dokonania literackie Nela została nagrodzona m.in. Bestsellerem Empiku 2015 w kategorii Literatura dla dzieci oraz wyróżniona  w konkursie „Świat przyjazny dziecku”.

Dziesięcioletnia Nela od pięciu lat podróżuje po świecie, poznając kulturę i obyczaje najbardziej egzotycznych miejsc na Ziemi. Wśród państw, które zwiedziła są m.in. Boliwia, Etiopia, Wietnam, Japonia, Tanzania, Peru, Mauritius i wiele, wiele innych. W swoich książkach i reportażach ta mała dziewczynka pokazuje najciekawsze strony świata widziane z perspektywy dziecka.

Książka „Śladami Neli. Przez dżunglę, morza i oceany” została wydana nakładem wydawnictwa Burda Książki.

Cena: 34,99 zł

Podróż z Nelą Małą Reporterką przez dżunglę, morza i oceany

Dodaj komentarz

Top