Jesteś tu
Strona domowa > Bez kategorii > Pokój synka Marcina Mroczka

Pokój synka Marcina Mroczka

Marcin Mroczek, aktor znany z serialu „M jak miłość”, doczekał się pierwszego potomka. Z planowaniem pokoju rodzice postanowili poczekać do momentu poznania płci dziecka. Razem podjęli kluczową decyzję co do wyboru kolorystyki. Następnie przyszły tata testował meble, a mama zadbała o wykończenie. Z pomocą projektantki stworzyli wnętrze, o jakim marzy niejeden przyszły rodzic.

PHOTOGRAPHY: Jola Skóra INTERIOR DESIGNER, STYLIST: Anna Olga Chmielewska / HolArt Studio

Do pokoju synka – Ignacego – Marcin Mroczek wybrał meble Pinio. Urzekła go czysta, prosta i nowoczesna forma kolekcji Moon z ciekawą sekwencją otworów zastosowaną w łóżeczku, która nadaje mu bardzo świeży i ciekawy charakter. Komplet składa się z łóżeczka, komody oraz pojemnej szafy wnękowej.

Ciepły klimat miejscu miały nadać wybrane przez żonę dodatki, żółte zasłony – pomysł projektantki oraz miętowa tapeta w romby. Nie znając jeszcze przyszłych upodobań chłopca rodzice zrezygnowali z urządzania pokoiku w stylu marynarskim, pirackim czy motoryzacyjnym – postawiono na uniwersalność.

Z pomocą projektantki rodzice wybrali takie wykończenie, które szybko nie znudzi się rodzicom ani dziecku i będzie można je z łatwością modyfikować, a do tego będzie krainą spokoju i symetrii. „Marcin i Marlena lubią wnętrza uporządkowane i nieprzeładowane. Tu na małej przestrzeni musieliśmy pomieścić sporo sprzętów, dlatego wybraliśmy białe wykończenie mebli i jasną tapetę. Delikatne biele, mięty i szarości zestawiliśmy z akcentami żółci i czerni, by całość nabrała chłopięcego wyrazu.

CZYTAJ TAKŻE:   Gdzie trzymać zabawki dziecka?

Bardzo zależało rodzicom, by pokój synka był prosty, ale przytulny zarazem. Mieliśmy stworzyć przestrzeń przyjazną maluszkowi i rodzicom, która sprawdzi się jako pokoik noworodka, ale i kilkulatka, dlatego postawiliśmy na geometryczne wzory i desenie.” – mówi jedna z projektantek, Anna Chmielewska HolArt Studio.

PHOTOGRAPHY: Jola Skóra INTERIOR DESIGNER, STYLIST: Anna Olga Chmielewska / HolArt Studio
PHOTOGRAPHY: Jola Skóra
INTERIOR DESIGNER, STYLIST: Anna Olga Chmielewska / HolArt Studio

Pokój synka Marcina Mroczka

Dodatki do pokoju dziecka

Obok rombów na tapecie, królują gwiazdki na miętowo-szarych dodatkach od Lamps&Company. Oprócz głównego oświetlenia, w tym samym wzorze znajdziemy lampę stojącą, a także lampkę nocną, kinkiet oraz wyposażenie łóżeczka. Zarówno w przypadku mebli, jak i akcesoriów postawiono na marki polskie, produkujące wyposażenie najwyższej jakości. W rogu pokoju stanął duży fotel, który służyć może jako idealne miejsce do karmienia lub doglądania malucha w czasie snu. Tuż obok, funkcję stolika pełni praktyczna skrzynia Pinio, do której schować można zabawki. Na ścianie znalazła się naklejka – czarne gwiazdki, którą można dowolnie odkleić i przykleić w innym miejscu.

Pokój synka Marcina Mroczka

Pokój synka Marcina Mroczka

3 thoughts on “Pokój synka Marcina Mroczka

Dodaj komentarz

Top