Jesteś tu
Strona domowa > Aktualności > Poznajcie Szkrabika!

Poznajcie Szkrabika!

Cześć! Nazywam się Szkrabik i właśnie dołączyłem do Drużyny serwisu e-szkrab.pl. Jestem tu po to, aby pomóc Ci znaleźć ciekawe miejsca na spędzenie czasu z Rodziną,  a także pokazać nowości w świecie zabawek i akcesoriów dla Szkrabów. Podpowiem Ci również, gdzie się wybrać na festyn, warsztaty, koncerty czy też jaką książkę warto obecnie przeczytać.

Szkrabik

 

Nasz serwis będzie jeszcze lepszy niż był dotychczas! Co to oznacza? A no to, że zaprosiłem do niego wielu ciekawych ludzi. Wśród nich są zarówno Eksperci z różnych dziedzin, jak i Rodzice, którzy podzielą się z Tobą swoimi doświadczeniami. Zapraszam Cię też do odwiedzin naszego forum!

Przygotowałem wiele ciekawych informacji dla Mam, Tatusiów i Dzieci. Poruszam wiele tematów: od wychowania, po edukację, naukę i zabawę. Pomogę znaleźć Ci wiele odpowiedzi na nurtujące Cię pytania. Chętny? Zapraszam!

CZYTAJ TAKŻE:   Moje Miasto Warszawa - rodzinne warsztaty

To jednak nie koniec! Przygotuj się na moc atrakcji. Szykuję dla Ciebie wiele konkursów. Śledź naszą stronę i bądź na bieżąco z informacjami o nich.

Wejdź do świata Szkrabów i ich Rodziców razem ze mną!

Szkrabik

Dodaj komentarz

Top