Jesteś tu
Strona domowa > Aktualności > “Razem Możemy Więcej” – kolejna odsłona akcji dla Fundacji Spełnionych Marzeń

“Razem Możemy Więcej” – kolejna odsłona akcji dla Fundacji Spełnionych Marzeń

Podopieczni Fundacji Spełnionych Marzeń czekają na Wasze wsparcie. Aby pomóc dzieciakom możecie kupić koszulki z limitowanej edycji wyprodukowane przez markę Endo specjalnie na akcję charytatywną „Razem Możemy Więcej”. Całkowity zysk zostanie przekazany dla dzieci dotkniętych chorobami onkologicznymi.

Razem możemy więcej

Razem Możemy Więcej – zafunduj turnus rehabilitacyjny

Akcja rozpoczęła się 13 listopada br. Wspierają ją osoby znane ze świata showbiznesu, ale możecie także dołączyć do nich także Wy.  Wystarczy, że kupicie koszulki z limitowanej edycji marki Endo. Uzyskany z nich zysk zostanie przekazany na turnusy rehabilitacyjne dla podopiecznych Fundacji. 

Dotychczas firma Endo współpracowała przy projekcie z Szymonem Majewskim, Kayah, Przemkiem Saletą czy Jurkiem Owsiakiem z Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym roku ponownie jest to Magdalena Różczka.

CZYTAJ TAKŻE:   PWM na Targach Książki dla Dzieci 1 czerwca 2012

ENDO Razem Możemy Więcej

O Fundacji Spełnionych Marzeń słów kilka

Fundacja Spełnionych Marzeń powstała w 2002 r. Jej działalność skupiona jest wokół pacjentów pięciu dziecięcych oddziałów onkologicznych w Polsce: w Kielcach, Lublinie, Olsztynie oraz dwóch warszawskich ośrodków. Leczenie schorzeń nowotworowych jest długotrwałe i bolesne.

Od 15 lat Fundacja nieustannie spełnia marzenia najmłodszych, organizując turnusy rehabilitacyjne, obozy marzeń, zajęcia terapeutyczne, jak arteterapia, muzykoterapia, bajkoterapia i robotyka, a także najbardziej emocjonujące spotkania z idolami.

Endo Razem Możemy Więcej
Inauguracja akcji w przestrzeni Mysia 3

Koszulki „Razem Możemy Więcej” są dostępne w rozmiarach dla całej rodziny – od niemowlęcego body po duże rozmiary dla dorosłych. Możemy kupić je dla siebie, obdarować najbliższych, a także zarażać chęcią pomagania innych. To świetny pomysł na prezent, który dodatkowo obdaruje podwójnie!

Zachęcamy wszystkich do zakupu koszulek oraz pomagania. Dowiedz się więcej o akcji i zobacz koszulki charytatywne: https://endo.pl/razem-mozemy-wiecej.html Jesteśmy Patronem Medialnym akcji. 

na podstawie mat. prasowych

Dodaj komentarz

Top