Jesteś tu
Strona domowa > Nasze patronaty > Serwis e-szkrab.pl patronem medialnym konkursu na projekt okładki książki „Jesień plecień – album wierszy jesiennych dla dzieci”

Serwis e-szkrab.pl patronem medialnym konkursu na projekt okładki książki „Jesień plecień – album wierszy jesiennych dla dzieci”

Zostaliśmy patronem medialnym konkursu na projekt okładki książki „Jesień plecień – album wierszy jesiennych dla dzieci”, do udziału w którym Wydawnictwo MBBOOKS zaprasza Biblioteki szkolne i publiczne.

Konkurs dedykowany jest dla dzieci w każdym wieku, ale nie starszych niż te, które w roku szkolnym 2015/2016 ukończyły edukację w III klasie szkoły podstawowej.

Celem konkursu jest zaangażowanie dzieci do współtworzenia „prawdziwej” publikacji, zbudowania łącznika, w ramach procesu twórczego, pomiędzy czytelnikami, autorem i grafikiem. Przybliżenie dzieciom obiektu, jakim jest książka poprzez wzięcie ich głosu pod uwagę, zapoznanie z procesem powstawania książki, zainspirowanie do dalszych działań twórczych.

Czytaj więcej o konkursie

Konkurs na projekt okładki książki „Jesień plecień - album wierszy jesiennych dla dzieci”

CZYTAJ TAKŻE:   Gift Show Poland 2017 - patronat medialny e-szkrab.pl

Dodaj komentarz

Top