Jesteś tu
Strona domowa > Aktualności > Statuetka Warszawska Rodzinka Prudential – weź udział w głosowaniu!

Statuetka Warszawska Rodzinka Prudential – weź udział w głosowaniu!

Kto tej wiosny zdobędzie Statuetkę Warszawskiej Rodzinki Prudential? Wszystko zależy od Ciebie i Twoich najbliższych! Wybierzcie z nami najbardziej rodzinne miejsce stolicy!

10 lutego 2016 r. rozpoczęło się głosowanie w czwartej już edycji Plebiscytu Statuetki Warszawskiej Rodzinki Prudential. Przez ponad cztery tygodnie warszawscy rodzice wspierani przez swoje pociechy będą mogli głosować na najpopularniejsze miejsca w Warszawie, które skutecznie zwalczają nudę oraz zapewniają naukę i zabawę całej rodzinie.

Plebiscyt odbywa się w ramach Warszawskich Dni Rodzinnych Prudential i został przygotowany przez ich koordynatora ZwalczNude.pl. Do wzięcia udziału w plebiscycie zostały zaproszone firmy, które promują rodzinne, aktywne spędzanie czasu w Warszawie. Plebiscyt jest doskonałą okazją do nagrodzenia tych, którzy na co dzień wspierają nas – rodziców.

Plebiscyt Statuetka Warszawska Rodzinka Prudential – kategorie

  • Edukacja Szkolna i Wczesnoszkolna
  • Hobby i Zajęcia pozaszkolne
  • Restauracje i Kawiarnie
  • Rodzinka na wyjeździe
  • Kultura
  • Sport i Zdrowie

W każdej kategorii nagrodzimy zwycięzcę. Spośród laureatów poszczególnych kategorii, których wybiorą warszawiacy zostanie wyłoniony zwycięzca nagrody Grand Prix, który otrzyma kampanię promocyjną o wartości 10 tysięcy złotych, ufundowaną przez Partnerów Plebiscytu.

CZYTAJ TAKŻE:   Orszak Przyjaciół Świętego Franciszka

Statuetka Warszawska Rodzinka Prudential – weź udział w głosowaniu!

 

Uroczysta gala finałowa plebiscytu Statuetka Warszawska Rodzinka Prudential odbędzie się 18 marca w Teatrze Baj. Poprowadzi ją Małgorzata Ohme , znana psycholog, jurorka telewizyjnego show „Aplauz, aplauz!”. Gościom zaproszonym na Galę umilą czas niezwykłe występy podopiecznych Klubu Sportowego Gimnastyki Artystyczej Legion – Warszawa oraz uczniów POSM I st. im. E. Młynarskiego w ZPSM Nr 1 w Warszawie, będzie można skosztować ekologicznych napojów firmy Poloniak oraz słodkości z cukierni Sweet Home. Dla Dzieci przewidziane są atrakcje przygotowane przez Teatr Baj oraz Funiversity.

Sponsorami nagród dla laureatów zostaną Leroy Merlin, Manufaktura Czekolady, Egmont oraz BranQ.

Wśród gości gali wylosujemy prezenty od Lake Park Wilanów oraz Manufaktury Czekolady.

W dotychczas przeprowadzonych edycjach Plebiscytu wzięło udział około 200 rodzinnych miejsc, a głosy oddało łącznie ponad 30 tysięcy mieszkańców Warszawy. Po raz kolejny serdecznie zachęcamy wszystkich do wsparcia swojego ulubionego miejsca
w stolicy!

Głosować można do 15 marca 2016 roku na stronie: www.warszawskarodzinka.pl

Więcej o projekcie na www.warszawskiednirodzinne.pl

Dodaj komentarz

Top