Jesteś tu
Strona domowa > Aktualności > Super Prezenty szyją słonia dla Małych Pacjentów!

Super Prezenty szyją słonia dla Małych Pacjentów!

Fundacja „SŁONIE NA BALKONIE” od lat wspiera dziecięcy oddział Szpitala im. dr J. Babińskiego w Łodzi, pomagając dzieciom z problemami psychicznymi, które często trafiają do szpitala po traumatycznych przeżyciach.


Super Prezenty szyją słonia dla Małych PacjentówFundacja jest autorem akcji szycia setki słoni dla małych pacjentów, w którą postanowiła włączyć się także załoga Super Prezentów. W ten sposób powstał Słoń Zefirek – sympatyczny pluszak, który zostanie wylicytowany na aukcji charytatywnej. Zebrany na niej dochód Fundacja przeznaczy na realizację programu terapeutycznego dla dzieci, które wychodzą ze szpitala.

Słoń już od jakiegoś czasu jest maskotką marki Super Prezenty, znajduje się między innymi w naszym logo, ale też towarzyszy nam przy różnych okazjach – mówi Katarzyna Michałowska, country manager w firmie Super Prezenty – mamy nadzieję, że Zefirek sprawi komuś taką samą frajdę jaką mieliśmy szyjąc go.

Słoń Zefirek powstał przy współpracy z partnerem marki – firmą CARAMEL, będącą organizatorem wszelkiego rodzaju warsztatów artystycznych dla dzieci.

Jaki jest słoń Zefirek? Myślę, że udało nam się przekazać mu cechy wszystkich „przyszywanych rodziców” – na pewno jest bardzo ciekawski świata, odrobinę niesforny, uwielbia dzieci i docenia drobne przyjemności. Zdecydowanie też jest słoniem balkonowym! – wymienia Anna Weiner-Borowiecka z firmy CARAMEL. – Zapraszamy wszystkich do licytacji!

Weź udział w licytacji: http://allegro.pl/show_item.php?item=5391818232

CZYTAJ TAKŻE:   Ukąszenie kleszcza - co dalej?

Wszystkie Słonie, które powstały w ramach akcji można obejrzeć na stronie:

http://www.slonienabalkonie.pl/jak-mozesz-pomoc/allegro/

Super Prezenty szyją słonia dla Małych Pacjentów Super Prezenty szyją słonia dla Małych Pacjentów Super Prezenty szyją słonia dla Małych Pacjentów

Dodaj komentarz

Top