Jesteś tu
Strona domowa > Aktualności > Trójmiejskie Dni Rodzinne Prudential: 15-17 maj 2015

Trójmiejskie Dni Rodzinne Prudential: 15-17 maj 2015

Mieszkańcy Trójmiasta nie mogą narzekać na nudę. Oferta miejskich instytucji oraz prywatnych placówek zwiększa się z dnia na dzień, pozostawiając szeroki wachlarz wyboru mieszkańcom trzech miast: Gdyni, Gdańska i Sopotu.


Szczególnie ważne okazują się propozycje dla rodzin, które wspólnie spędzają czas wolny poza domem. Trójmiejskie Dni Rodzinne Prudential to  projekt przygotowany przez Fundację Zwalcz Nudę, za którym kryje się wyjątkowy weekend mający na celu pokazać rodzicom, jak ciekawa jest oferta Trójmiasta pod kątem przyjaznych im miejsc.

Formuła Dni Rodzinnych Prudential jest zbliżona do Nocy Muzeów – to weekend, w którym najciekawsze punkty rodzinne Trójmiasta otworzą się na rodziny, przygotowując darmowe warsztaty, animacje i pokazy.

W ramach bezpłatnych zajęć, które odbędą się w dniach 15-17 maja, organizatorzy zapraszają m.in. do Gdynia International School na niecodzienną lekcję języka angielskiego w towarzystwie smacznego grilla. Będą tam mieć miejsce liczne zabawy, w tym przygotowywanie posiłków z wykorzystaniem języka angielskiego. Eureka Centrum Edukacji i Rozwoju Dziecka przygotują zajęcia ogólnorozwojowe: plastyczne, sensoryczne, ruchowe i wiele innych. Manufaktura Ciuciu zaprezentuje pokaz produkcji słodyczy. Fundacja “My to mamy” zaproponuje fitness z bobasem dla mam oraz niepowtarzalne spacery – ćwiczenia z wykorzystaniem wózka. Socatots Piłkarskie Maluszki wytrenują najmłodszych w piłce nożnej. W sumie zajęć jest ponad 100 do wyboru.

To nie wszystko! Aby jeszcze lepiej przyjrzeć się ofercie rodzinnej swojego miasta, Fundacja zaprasza na Trójmiejski Piknik Rodzinny Prudential, który odbędzie się 17 maja w godzinach 11-15 na Placu Przyjaciół Sopotu oraz obok, na plaży w Sopocie. Będzie tam mnóstwo atrakcji dla dzieci w postaci animacji, warsztatów oraz konkursów z nagrodami. Maluchy obejrzą swoje ulubione edukacyjne programy w „Kinie Przedszkolaka” telewizji MiniMini+, sprawdzą swoją wiedzę i spotkają się z Rybką MiniMini. Animacje w języku angielskim poprowadzi Niepubliczne Przedszkole Anglojęzyczne. Gdańskie Wydawnictwo Psychologiczne zaprosi na stanowisko autorów wydanych przez siebie książek. Wezyr Holiday Service przedstawi uczestnikom pikniku swoją specjalną ofertę wypoczynkową oraz zaprzyjaźni dzieci ze swoją maskotką.

CZYTAJ TAKŻE:   Znamy program Festiwalu Tere-Fere!

GajaMED poprowadzi konsultacje pod kątem integracji sensorycznej. Biuro Turystyki Aktywnej KOMPAS zaprezentuje specjalną ofertę wakacyjnych wyjazdów dla dzieci. Będzie okazja do spróbowania swoich sił w Mega Twisterze, a także do wzięcia udziału w konkursie plastycznym i malowaniu twarzy. Degustację przepysznych napojów ekologicznych przygotuje firma Poloniak. Wspólnie z tą firmą poprowadzimy akcję “Nie wciskamy dzieciom kitu”, która pomaga dokonać wyboru – co kupić, żeby było w domu zdrowo i pysznie.

Z każdą kolejną edycją Dni Rodzinnych Prudential zwiększona zostaje oferta zabaw dla uczestników wydarzenia. Serdecznie zapraszamy nie tylko do skorzystania z samych atrakcji, ale też do glosowania w Plebiscycie: Statuetka Trójmiejskiej Rodzinki Prudential. Organizatorzy nawołują: wspólnie nagradzajmy miejsca przyjazne rodzinie!

Współorganizatorem i patronem Trójmiejskich Dni Rodzinnych jest towarzystwo ubezpieczeniowe Prudential. Przedstawiciele Prudential podkreślają, że Dni Rodzinne Prudential i Piknik Rodzinny Prudential, promując wspólne rodzinne spędzanie czasu, wpisują się w filozofię działania firmy, której ubezpieczenia mają na celu ochronę rodziny i zabezpieczenie jej przyszłości finansowej.

Projekt odbywa się pod Honorowym Patronatem Rzecznika Praw Dziecka, Ministra Pracy i Polityki Społecznej oraz Honorowym Patronatem Miast: Gdyni, Gdańska i Sopotu.

Więcej informacji na stronie: www.dnirodzinne.pl/trójmiasto/
oraz na profilu: https://www.facebook.com/pages/Tr%C3%B3jmiejskie-Dni-Rodzinne/1407946122833722?fref=ts

Trójmiejskie Dni Rodzinne Prudential: 15-17 maj 2015

 

Dodaj komentarz

Top