Jesteś tu
Strona domowa > Akcesoria dla dzieci > Wózek dla bliźniaków

Wózek dla bliźniaków

W Polsce z roku na rok rodzi się coraz więcej bliźniąt, dlatego ich rodzice szukają najbardziej nowoczesnych rozwiązań, aby żyło się im wraz z dwójką małych szkrabów jak najbardziej wygodnie.

Już przed planowanym porodem rodzice przeglądają oferty na wózki dziecięce, ponieważ jeśli chodzi o bliźniaki, to muszą one spełniać wiele warunków. Najlepszy wózek dla dziecka musi być wytrzymały, lekki, musi dobrze się składać, aby mógł zmieścić się bez problemów w bagażniku nawet średniej wielkości samochodu. Poza tym bliźniaczy wózek dla dziecka musi mieć dwa miejsca, które mogą być w kilku konfiguracjach. Gondole najczęściej znajdują się obok siebie lub można kupić takie wózki dla dzieci, które będą składały się z jednej dużej gondoli. Oczywiście ze spacerówkami jest łatwiej, ponieważ dzieci mogą siedzieć obok siebie, jedno za drugim lub zwrócone twarzami do siebie. Bliźniaczy wózek dla dziecka jest droższy od modelu pojedynczego.

CZYTAJ TAKŻE:   Warszawa Wraca do Szkoły - weź udział

Jaki wózek dla bliźniaków?

Oczywiście, takie wózki dziecięce można kupić wraz z niezbędnymi fotelikami samochodowymi, jednakże póki co firmy dopiero testują takie wielofunkcyjne wózki dla dzieci w wersji bliźniaczej, ponieważ ich konstrukcja jest o wiele bardziej skomplikowana niż modeli pojedynczych. Przed podjęciem decyzji o zakupie, warto przejrzeć różne oferty, ponieważ wózki dziecięce są różne. Modele renomowanych firm są na pewno bardziej nowoczesne, lżejsze i bezpieczniejsze od modeli tańszych, jednakże nie wszystkich rodziców na nie stać. Dlatego warto dobrze się zastanowić, jaki model będzie dla nas najlepszy oraz najbardziej wygodny dla naszych dzieci, ponieważ to one będą musiały w nim podróżować. Jedno jest pewne, na wózek dla dziecka najlepiej zacząć oszczędzać od chwili dowiedzenia się o ciąży, aby wybrać ten najlepszy.

Dodaj komentarz

Top