Jesteś tu
Strona domowa > Aktualności > Wózki marki Bebetto – czym się wyróżniają?

Wózki marki Bebetto – czym się wyróżniają?

wózek bebetto - b42_w29
Wózek Bebetto – b42 w29

Wybierając wózek trzeba zwrócić uwagę na wiele elementów. Wielofunkcyjność, lekkość oraz najwyższy komfort i bezpieczeństwo dla dziecka – to tylko przykłady kwestii, o których trzeba pamiętać. Takie elementy to znak rozpoznawczy wózków marki Bebetto.

Bebetto to polska marka, która przez ponad 20 lat funkcjonowania wypracowała sobie bardzo dobrą renomę – także za granicą. Stosowanie się do europejskich norm jakości i bezpieczeństwa, wykorzystanie innowacyjnych rozwiązań oraz atrakcyjny wygląd sprawiają, że wózki tego producenta to jedne z najciekawszych propozycji na rynku.

Funkcjonalność 2w1

Większość modeli z oferty Bebetto – w tym flagowce takie jak Murano czy Torino – są wózkami typu 2w1. Co to oznacza? Otóż można korzystać z nich zarówno jak z wózka głębokiego, jak i spacerówki. Na uznanie zasługuje zapięcie umożliwiające szybkie przełożenie poszczególnych elementów – cała czynność zajmuje zaledwie kilka sekund.

Wykorzystanie nowoczesnych technologii

Stała praca nad innowacyjnymi rozwiązaniami umożliwia zmaksymalizowanie komfortu oraz bezpieczeństwa dziecka w wózku – parametry wózków Bebetto są tego najlepszym przykładem. Tkanina szyta w systemie UV50+ bardzo dobrze chroni przed promieniowaniem słonecznym. Natomiast nowoczesne amortyzatory umożliwiają wybór twardości zawieszenia – miękkiego (doskonałego podczas jazdy na bezdrożach) lub twardego (na asfaltowe nawierzchnie).

Warto dodać, że innowacje stosowane w wózkach są opatentowane przez markę Bebetto. Ponadto producent nie korzysta z żadnych prefabrykowanych elementów – nadzorując i odpowiadając za cały proces produkcyjny. Należy przy tym zaznaczyć, że wózki są wykonywane w całości w Polsce. Natomiast serwis w systemie Door2Door, że ewentualne naprawy odbędą się w sposób szybki i wygodny (bez konieczności wychodzenia z domu).

CZYTAJ TAKŻE:   Startuje Brave Kids 2015

Wygląd wózka

Wózek to nie tylko kwestie funkcjonalności – równie ważny jest jego wygląd. W związku z tym warto zapoznać się z szeroką ofertą marki Bebetto. Poszczególne modele wyróżniają się atrakcyjnie zaprojektowanym designem. Oprócz tego można wybierać z bardzo szerokiego katalogu wzorów tkanin oraz różnych wersji kolorystycznych stelaży. Wózki Bebetto urzekają także precyzją wykonania objawiającą się w każdym detalu – rączki obite eko-skórą i obszyte eleganckim szwem prezentują się wyjątkowo elegancko.

Ważne elementy dodatkowe

Jednak oprócz wózka, warto zwrócić uwagę także na akcesoria dodatkowe, które znajdują się w zestawie. W przypadku marki Bebetto będą to np. torby pielęgnacyjne (idealnie pasujące do ramy gondoli), moskitiery (chroniące dziecko przed komarami oraz muchami) oraz folie przeciwdeszczowe.

Decydując się na wózki Bebetto można być pewnym wysokiego komfortu dla swojego dziecka. Natomiast ich precyzyjne wykonanie oraz wykorzystanie tkanin najwyższej jakości sprawi, że pozostaną w doskonałym stanie na wiele lat.

Najnowszy katalog marki Bebetto >>

Wózek Bebetto Holland
Wózek Bebetto Holland
Luca
Wózek Bebetto Luca
Murano
Wózek Bebetto Murano
Nico Bia
Wózek Bebetto Nico Bia
pascal bia
Wózek Bebetto Pascal Bia
Wózek Tornio
Wózek Bebetto Tornio
rainbow
Wózek Bebetto Rainbow
vulcano
Wózek Bebetto Vulcano

 

Dodaj komentarz

Top