Jesteś tu
Strona domowa > Aktualności > X Międzynarodowe Targi Zabawek i Artykułów dla Matki i Dziecka KIDS’ TIME

X Międzynarodowe Targi Zabawek i Artykułów dla Matki i Dziecka KIDS’ TIME

Kids Time targi

Wielkimi krokami zbliża się jedno z najważniejszych na świecie wydarzeń w branży dziecięcej  – jubileuszowe X Międzynarodowe Targi Zabawek i Artykułów dla Matki i Dziecka KIDS’ TIME. Wzorem poprzednich lat jako Patron Medialny, tradycyjnie zapraszamy Was do Kielc, tym razem od 20 do 22 lutego. 

Kid’s Time 2019 – światowi liderzy branży

Targi Kid’s Time, to doskonała okazja do sprawdzenia, co obecnie jest na topie w branży dotyczącej akcesoriów, zabawek i ubrań dla dzieci. Na terenie dziewięciu hal wystawienniczych będziecie mieli okazję zobaczyć dodatkowo mnóstwo premier produktowych i spotkać się z osobami z całego świata.

Międzynarodowe Targi Zabawek i Artykułów dla Matki i Dziecka KIDS’ TIME, to wydarzenie, które znają już firmy i rodzice w całej Europie. To impreza, która przez dziesięć ostatnich lat urosła do rangi kluczowych na Starym Kontynencie i z roku na rok poszerza grono swoich sympatyków – zarówno wystawców, jak i zwiedzających.

Od 20 do 22 lutego 2019 roku, w Kielcach zaprezentuje się ponad 500 przedstawicieli branży z 21 krajów, m.in. Belgii, Finlandii, Hiszpanii, Portugalii, Rosja, Stanów Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii i Włoch. Targi odwiedza 7 500 gości.

CZYTAJ TAKŻE:   Certyfikat Zdrowego Sklepiku dla Szkoły Podstawowej nr 103 z Warszawy

Targi Kid’s Time 2019 – co roku nowe atrakcje

Targi kids time 2018

Z racji tego, że targi wraz z kolejną edycją zyskują grono sympatyków, w tym uznanie wśród światowych przedstawicieli branży dziecięcej, powierzchnia wystawiennicza nieustannie się powiększa. Oprócz 7 hal, którymi dysponuje kielecki ośrodek, dobudowane zostaną dwie koleje. W halach H oraz I będzie można zobaczyć ekspozycję wózków, fotelików oraz …gier. Gry retro staną się także elementem przewodnim debiutującej podczas targów Strefy Relaksu. Tragom towarzyszą seminaria, wizyty dziennikarzy zagranicznych i spotkania z przedstawicielkami blogosfery.

O sukcesie wystawy świadczą nie tylko liczby wystawców i zwiedzających, ale też fakt, że Kids’ Time może się pochwalić certyfikatem UFI – Światowego Stowarzyszenia Przemysłu Targowego. Oznacza to, że wystawa jako jedna z nielicznych tej branży w Europie Środkowo – Wschodniej daje swoim uczestnikom pewność dobrej inwestycji biznesowej.

Kids Time 2019

Więcej informacji na temat targów znajdziecie TUTAJ

Dodaj komentarz

Top