Jesteś tu
Strona domowa > Nasze patronaty > 11. Warszawskie Dni Rodzinne – weź udział!

11. Warszawskie Dni Rodzinne – weź udział!

W dniach 16-18 marca odbędą się Warszawskie Dni Rodzinne – impreza organizowana przez ZwalczNude.pl. To już 11. edycja tego wydarzenia i jak zwykle nie mogło nas zabraknąć wśród jego patronów medialnych. Zapraszamy Was do udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu!

Warszawskie Dni Rodzinne obecne w kalendarium warszawskich eventów rodzinnych od 2012 roku, to jedna z najciekawszych propozycji dla warszawiaków. W weekend od 16 do 18 marca będziecie mieli okazję odwiedzić miejsca przyjazne rodzinom i wypróbować ich ofertę zupełnie za darmo!

Dzięki współpracy z setkami punktów w stolicy Zwalcz Nudę stworzy wyjątkowy program animacji, zajęć i warsztatów. Wszystko jest otwarte, bezpłatne i skierowane do rodzin.

WDR plakat A3 marzec 2018 - dr

W tegorocznym programie czekają na Was m.in.: pokazowe zajęcia językowe z Archibald Kids, bezpłatne konsultacje w Klinice Leczenia Jąkania, warsztaty z kodowania z Gigantami Programowania, bezpłatne konsultacje doświadczonych fizjoterapeutów i podologów oraz badania komputerowe stóp w Poradni Chorób Stopy, eksperymenty dla najmłodszych, zabawa nietypowymi klockami w Klockowni, zajęcia z koszykówki z Basket Kids, podstawy nauki gry w tenisa z Yellow Tenis, czy matematyka na wesoło z Matplanetą! To tylko niektóre z przygotowanych atrakcji.

CZYTAJ TAKŻE:   Aktywna Rodzina – Kapitan Warszawa zaprasza do Świata Bajek!

Warszawskie Dni Rodzinne – animacje, zwierzaki i wiele innych atrakcji

Podczas najradośniejszego weekendu w roku czeka na Was również: spotkanie ze zwierzątkami w Folwarku Bródno, bezpłatne zwiedzanie muzeów, spektakle teatralne oraz wyjątkowe animacje w języku angielskim w szkołach Profi Lingua i Empik School! Nie lada gratką będzie również możliwość odwiedzenia rodzinnych atrakcji w sklepie Hamleys, a w tym Lustrzanego Labiryntu! Przez cały weekend dostępne będą również zajęcia artystyczne, warsztaty dla dzieci i dla rodziców, zajęcia organizowane w domach kultury i instytucjach kulturalnych oraz setki innych atrakcji, takich jak np. wizyta w centrum rozrywki Ale Zebra czy zajęcia sportowe w UKS Niedźwiadek!

Dopełnieniem weekendu będzie Warszawski Piknik Rodzinny Pramerica, który odbędzie się w niedzielę 18 marca 2018 r. w CRS Bielany.

Jesteśmy Patronem Medialnym wydarzenia na które już dziś serdecznie Was zapraszamy!

Dodaj komentarz

Top