Jesteś tu
Strona domowa > Aktualności > Event Warszawa Wraca do Szkoły już w najbliższą sobotę!

Event Warszawa Wraca do Szkoły już w najbliższą sobotę!

Wrzesień zbliża się wielkimi krokami, a wraz z nim – szkoła. To już ostatni dzwonek na skompletowanie uczniowskiej wyprawki. Doskonałą okazją do tego będzie udział w rodzinnym wydarzeniu – Warszawa Wraca do Szkoły, które odbędzie się 26 sierpnia 2017 r. w Pałacu Kultury i Nauki. Zapraszamy na nie jako Patron Medialny! Jako nasi Czytelnicy możecie wziąć w nim udział bezpłatnie.

Warto pojawić się na tym rodzinnym evencie, gdyż będzie to dzień pełen atrakcji zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Znajdziecie tam najlepsze marki, super zabawę, nie zabraknie również edukacji, ciekawych inspiracji i pomocy potrzebującym.

CZYTAJ TAKŻE:   Akademia Duckie Deck - nowa edycja we Wrocławiu

Warszawa Wraca do Szkoły i akcja charytatywna

Wydarzeniu towarzyszy wielka akcja zakupowa „WYPRAWKA” – tysiące artykułów szkolnych w super promocyjnych cenach. Co więcej, będzie można również pomóc potrzebującym dzieciom i wesprzeć akcję charytatywną Wyprawka. Oprócz nowości rynkowych i zakupów w super cenach nie zabraknie warsztatów, szkoleń, spotkań ze specjalistami, animacji, gier i zabaw dla dzieci. Będą też degustacje, koncerty, konkursy z super nagrodami. Bilet rodzinny 10 zł, wszystkie atrakcje w cenie. Upominki dla wszystkich!

Uwaga! Wstęp bezpłatny dla osób które wesprą akcję charytatywną Wyprawka.

BEZPŁATNA WEJŚCIÓWKA DLA CZYTELNIKÓW SERWISU E-SZKRAB.PL

Nie zapłacicie za wstęp także jako nasi Czytelnicy – wystarczy, że wydrukujecie poniższy bilet.

https://www.facebook.com/events/141525139745821/

Dodaj komentarz

Top