Jesteś tu
Strona domowa > Akcesoria dla dzieci > Królik Iluzjonista i Festiwal Sztuk Magicznych – naszym okiem

Królik Iluzjonista i Festiwal Sztuk Magicznych – naszym okiem

Znikający kapelusz, niewidzialny sześcian, niekończące się schody, rosnący kapelusz – to tylko nieliczne punkty programu, który zaprezentuje Wam Królik Iluzjonista. W najnowszej książce “Królik Iluzjonista i Festiwal Sztuk Magicznych”, która ukazała się nakładem wydawnictwa IUVI, wejdziecie ze swoimi Szkrabami do świata fantasy, w którym poczują się jak ryba w wodzie.

nowa książka królik iluzjonista i festiwal sztuk magicznych

Autorka książki, Patricia Geis, stworzyła małego, sympatycznego bohatera – Królika, który zabiera czytelnika w podróż pełną iluzji, a właściwie to 25 złudzeń optycznych. Dokładnie tłumaczy ona, co należy zrobić, aby dostrzec magiczny efekt. Główną rolę na drodze do tego sukcesu odgrywa koncentracja. Bez niej – ani rusz. Warto jest więc wziąć pod uwagę wiek dziecka, podczas podejmowania decyzji o zakupie tej książki.

Książka królik iluzjonista i festiwal sztuk magicznych

Oprócz ciekawej treści, książka urzeka ilustracjami. Te utrzymane są w stylu prawdziwej, magicznej sceny, na której odbywa się pokaz. Minimalizm łączy się tu z przemyślaną formą, co tworzy spójną całość. Poza tym książka jest lekka, mimo swojej twardej oprawy, a jej strony są grube. Nie musimy się obawiać o to, że tylko, gdy wpadnie w ręce naszego dziecka, zostanie po niej jedynie wspomnienie.

CZYTAJ TAKŻE:   Najnowsza propozycja PWM - nie tylko na gwiazdkę

Nowa książka królik iluzjonista i festiwal sztuk magicznych

Na koniec warto wspomnieć o tym, że książka ta jest dobrą okazją do tego, aby spędzić czas wspólnie z dzieckiem. Przecież nie ma dla niego nic bardziej cennego, niż chociaż kilka chwil spędzonych tylko z rodzicem. Magiczne sztuczki dostarczą Wam na pewno wiele frajdy i uśmiechu, a przecież takie pozytywne emocje są niezwykle potrzebne, zwłaszcza, gdy za oknem jesienno-deszczowa aura.

Tytuł: “Królik Iluzjonsta i Festiwal Sztuk Magicznych”
Autor: Patricia Geis
Data premiery: 2016-09-28
Wydawnictwo/Rok wydania: IUVI/2016
Oprawa: twarda
Format/Liczba stron: 21×26 cm/32

Dodaj komentarz

Top