Jesteś tu
Strona domowa > Pokój dziecka > Literki dla bobasa

Literki dla bobasa

Urządzanie pokoju dziecięcego to nie lada wyzwanie! Wybór kolorów, wzorów, mebli i akcesoriów potrafi przyprawić o zawrót głowy. Gdy ściany są już pomalowane, szafki wybrane, akcesoria skompletowane – przychodzi pora na wybór dekoracji. Nie masz na nie pomysłu? A co powiesz na alfabet dla bobasa?

Abecadło z pieca spadło

Seria naklejek ściennych Skip Hop Wall Decals Alphabet Zoo to prawdziwy hit! To oryginalna dekoracja, nauka i zabawa w jednym. Możesz z nich ułożyć abecadło, imię pociechy, slogan czy Waszą ukochaną maksymę i nakleić ją nad łóżeczkiem dziecka. Zwierzątka „ukryte” w alfabecie dodadzą całemu „przedsięwzięciu” niekwestionowanego uroku, szyku i wdzięku oraz sprawią, że nauka literek będzie jeszcze bardziej przyjemna!

Dekoracja na lata

Seria naklejek ściennych Skip Hop Wall Decals Alphabet Zoo to dekoracja inna niż wszystkie. Nie dość, że podkreśla wyjątkowy charakter pokoju Twojego dziecka i kreuje przestrzeń przyjazną relaksowi i odpoczynkowi, to dodatkowo stanowi świetny bodziec do nauki… na lata! Doskonale sprawdzi się, gdy bobas zaczyna naśladować odgłosy zwierząt, jest nieoceniona, gdy malec wkracza w świat liter i potem – gdy podejmuje pierwsze próby czytania.

CZYTAJ TAKŻE:   Pokój dla rodzeństwa? Podwójne wyzwanie, podwójna radość

Jak to się robi

Jeśli obawiasz się, że aplikacja naklejek na ścianę jest procesem trudnym i skomplikowanym, od razu uspokajamy! Nakładanie naklejek ściennych Skip Hop Wall Decals Alphabet Zoo- w przeciwieństwie do innych produktów tego typu na rynku- jest banalnie prosta! Wystarczy odkleić z arkusza pojedynczą naklejkę i przykleić ją we wcześniej zaplanowanym miejscu i… gotowe!

Abecadło Skip Hop Wall Decals to numer jeden na rynku dekoracji pokoju dziecięcego. Piękne, subtelne, w kolorach ziemi. Idealne uzupełnienie pokoju Twojego szkraba!

Naklejki alfabet Skip Hop – cena 95 pln dostępne np. w www.babymama.pl.

Dodaj komentarz

Top