Jesteś tu
Strona domowa > Aktualności > Magdalena Różczka wspiera Interwencyjny Ośrodek Preadopcyjny w Otwocku

Magdalena Różczka wspiera Interwencyjny Ośrodek Preadopcyjny w Otwocku

Magdalena Różczka we współpracy z projektantami La Millou stworzyła wyjątkowe kolekcje tekstyliów dla dzieci. Od 1 czerwca  będzie można kupić kocyki, kołderki, poduszki, śpiworki i inne akcesoria, zarówno dla niemowląt, jak i starszych dzieci.

Magdalena Różczka wspiera Interwencyjny Ośrodek Preadopcyjny w OtwockuCzęść dochodu z ich sprzedaży wesprze Interwencyjny Ośrodek Preadopcyjny (IOP) w Otwocku.

Kolekcje sygnowane nazwiskiem Magdaleny Różczki będą dostępne na stronie klubu zakupowego Westwing.pl przez 5 dni. Część dochodu ze sprzedaży zostanie przekazana na cel charytatywny.

Każda osoba, która kupuje produkty z mojej kolekcji powinna wiedzieć, że część dochodu wspiera Fundację Rodzin Adopcyjnych, która zajmuje się Interwencyjnym Ośrodkiem Preadopcyjnym, gdzie trafiają niemowlęta, które nie mają rodziców. Mam nadzieję, że dzięki tej pomocy uda nam się sprawić, by dzieci w ośrodku były chociaż odrobinę szczęśliwsze – mówi Magdalena Różczka.

Współpraca Magdaleny Różczki z marką La Millou rozpoczęła się pod koniec 2014 r. Pierwsza kolekcja „Maggie Rose” to wynik inspiracji różami i Prowansją, do których aktorka czuje szczególny sentyment. W tym roku – z myślą o chłopcach – powstała druga linia sygnowana nazwiskiem Magdaleny Różczki. Obie kolekcje będzie można kupić na Westwing.pl.

Tekstylia dziecięce zaprojektowane przez Magdę Różczkę zauroczyły nas swoją delikatnością i subtelnością. Codziennie dbamy o to, by na Westwing.pl pojawiały się, że rzeczy piękne i wyjątkowe. Kolekcje „La Millou by Magdalena Różczka” idealnie wpisują się w nasze dążenia. Niezwykle istotny jest również fakt, że kupując te śliczne produkty jednocześnie możemy poprawić sytuację niemowląt – mówi Marta Suchodolska z Westwing.pl.

Fundacja Rodzin Adopcyjnych została założona przez grupę rodziców, którzy przyjęli osierocone dzieci do swoich rodzin. Jej najważniejszym celem jest uchronienie maluszków przed umieszczeniem ich w domu dziecka.

CZYTAJ TAKŻE:   Targi z Gwiazdami - Rodzinna Strefa Najwyższej Jakości

Interwencyjny Ośrodek Preadopcyjny jest unikalnym w skali kraju i jedynym w województwie mazowieckim ośrodkiem interwencyjnym przyjmującym noworodki i niemowlęta w nagłych sytuacjach kryzysowych, pozbawionych czasowo lub trwale opieki rodziców. Jego działalność służy ochronie najmłodszych dzieci przed negatywnymi skutkami sieroctwa. IOP w ciągu roku przyjmuje ponad sto dzieci, z których większość w ciągu kilku miesięcy trafia do rodzin adopcyjnych. W ośrodku przebywają dzieci od pierwszego dnia życia.

Magdalena Różczka wspiera Interwencyjny Ośrodek Preadopcyjny w Otwocku Magdalena Różczka wspiera Interwencyjny Ośrodek Preadopcyjny w Otwocku

Dodaj komentarz

Top