Jesteś tu
Strona domowa > Aktualności > Matematyka dla dzieci od 3 roku życia

Matematyka dla dzieci od 3 roku życia

Założycielka Helen Doron Educational Group spotkała się 8 grudnia z polskimi dziennikarzami, by przekazać przełomowe z punktu widzenia edukacji informacje: od września 2015 w naszym kraju pojawi się metoda nauczania matematyki od 3 roku życia!
mathriders

Choć Helen Doron gościła już w Polsce, po raz pierwszy jej wizyta dotyczyła MathRiders – systemu edukacji matematycznej dla dzieci i młodzieży. Autorka programu opowiedziała o metodzie, jej biznesowym tle i o tym, co łączy „królową nauk” z językiem angielskim. Potwierdziła również zaskakującą informację – w naszym kraju od września 2015 roku w zajęciach matematycznych Grupy uczestniczyć będą mogły dzieci od trzeciego roku życia.

Biznesowe oblicze edukacji

W przyszłym roku Helen Doron będzie świętować 30. rocznicę działalności biznesowej. Wiele wskazuje na to, że w Polsce upłynie on pod znakiem matematyki. Od dwóch lat niesłychaną popularnością na naszym rynku cieszy się sieć edukacji matematycznej MathRiders. W jej ramach funkcjonują już 22 placówki – o ponad 100% więcej niż w roku szkolnym 2013/2014. Metodą uczy się niemal 1500 dzieci. Grupa prognozuje, że w kolejnym „sezonie” liczba ta wzrośnie dwukrotnie.

CZYTAJ TAKŻE:   Mnóstwo darmowych atrakcji w jednym miejscu - Warszawski Piknik Rodzinny Prudential

Dodaj komentarz

Top