Jesteś tu
Strona domowa > Aktualności > Mikołajkowe spotkanie z Nelą Małą Reporterką

Mikołajkowe spotkanie z Nelą Małą Reporterką

Już w najbliższą niedzielę, 6 grudnia, z okazji Mikołajek, wszyscy fani małej podróżniczki Neli będą mieli okazję spotkać się z nią osobiście, o godzinie 12.00 w centrum handlowym Arkadia w  Warszawie.

Mikołajkowe spotkanie z Nelą Małą Reporterką

Nela ma zaledwie 10 lat, a na swoim koncie dorobek godny najwyższego uznania. Warto podkreślić, że w  pierwszą podróż wyruszyła jako pięciolatka. Od tego czasu, ta mała podróżniczka zwiedziła między innymi: Etiopię, Zanzibar, Kenię, Tanzanię, Mauritius, Tajlandię, Kambodżę, Malezję, Indonezję, Filipiny, Wietnam, Sri Lankę, Peru, Boliwię, Chile, Kostarykę, Panamę, a ostatnio również Mjanmę i Japonię.

Jej podróże są pełne przygód i niespodzianek. Zwiedzała boliwijskie wulkany i gejzery, obserwowała kajmany i piranie w dorzeczu Amazonki, a na Filipinach zeszła sto dwadzieścia metrów w  głąb  jaskiń szukając nietoperzy. W Etiopii dotarła do doliny Omo, gdzie żyją jeszcze liczne afrykańskie plemiona. Tam właśnie uczestniczyła w ceremoniach plemiennych.

Mikołajkowe spotkanie z Nelą Małą ReporterkąNa poróżowaniu nie kończą się jednak dokonania Neli. Świat widziany oczami dziecka opisała i wydała w formie bogato ilustrowanych książek dla dzieci. Do tej pory, na rynku pojawiły się już cztery pozycje: „10 niesamowitych przygód Neli”, „Nela na 3 kontynentach, podróże w nieznane”, „Nela i tajemnice świata” oraz „Nela na tropie przygód”. Podróże i przygody Neli pokochały dzieci w całej Polsce, a na jej spotkania autorskie przybywają tłumy. Ogromnym zainteresowaniem cieszy się również „Przygodnik 2015/2016”, czyli kalendarz na rok szkolny oraz najnowsza publikacja „Zabawy z  Nelą, kurs poszukiwacza przygód”.

CZYTAJ TAKŻE:   Targi Dziecięce BABY DAYS - podsumowanie

Nela została również najmłodszą na świecie reporterką, której reportaże z podróży pt. „Nela mała reporterka” mali widzowie mogą oglądać na kanałach TVP ABC, jak również na vod.pl.

Spotkania autorskie to dla wielu młodych fanów okazja, aby się przekonać, że Nela nie jest postacią z bajki i naprawdę istnieje. To szansa, żeby mogli na własne oczy zobaczyć, że jeśli się czegoś bardzo pragnie, to można to osiągnąć. Bo Nela od zawsze chciała być jak Steve Irwin…

W najbliższą niedzielę w Arkadii, w świątecznej atmosferze, Nela opowie o swoich przygodach i odpowie na pytania fanów. Będą wspólne zdjęcia, konkursy, zabawy i możliwość zdobycia autografu.

Dodaj komentarz

Top