Jesteś tu
Strona domowa > Ciąża > Naturalne sposoby na problemy z płodnością

Naturalne sposoby na problemy z płodnością

Problem niepłodności dotyka 40% kobiet i mężczyzn. Oznacza to, że niemal co druga para starająca się o dziecko ma problemy z zajściem w ciążę. Jakie są główne przyczyny niepłodności?

Czym jest niepłodność

Marzycie o dziecku? Staracie się od potomstwo od minimum roku, regularnie uprawiając seks bez zabezpieczeń minimum 3-4 razy w tygodniu? To oznacza, że najprawdopodobniej dotknął Was problem niepłodności. Co należy teraz robić? Koniecznie przyjrzeć się sobie, poobserwować organizm, przeanalizować tryb życia. A to wszystko po to, aby zdiagnozować powód niepłodności i szybko pokonać przeszkody, które stoją na Waszej drodze do szczęścia.

Przyczyny niepłodności

Przyczyn niepłodności może być wiele. Zwykle jednak jest ona wynikiem zaburzeń owulacji i niezdrowego trybu życia. Stres, używki, duża nadwaga lub spora niedowaga – to wszystko może upośledzać płodność i prowadzić do problemów z zajściem w ciążę.

Naturalne rozwiązania

Mamy dwie wiadomość – dobrą i złą. Zła jest taka, że wokół pełno jest czynników upośledzających płodność. Nerwy, przemęczenie, zanieczyszczone środowisko czy choroby wywoływane przez wolne rodniki – to wszystko wpływa na naszą sprawność seksualną i możliwość posiadania potomstwa. A dobra wiadomość jest taka, że negatywny wpływ czynników zewnętrznych na nasze zdrowie można szybko zneutralizować. Jak? Sięgając po naturalne rozwiązania, np. sok MonaVie Oryginal z brazylijską jagodą Acai. To mieszanka 19 najzdrowszych owoców świata, w której prym wiedzie jagoda Acai. Jagoda Acai, zwana brazylijskim złotem, działa na nasz organizm jak leczniczy balsam, poprawia kondycję psychofizyczną, wzmacnia odporność, redukuje negatywne skutki stresu i zmęczenia, wzmacnia witalność, dodaje energii, kontroluje poziom cholesterolu we krwi, dba o właściwy poziom cukru, jednym zdaniem – daje naszemu organizmowi pełną i kompleksową porcję zdrowia. To właśnie dzięki sokowi z jagodyAcai możemy cieszyć się świetną formą, także seksualną.
Sok z jagody Acai polecany przez stronę www.zdrowajagoda.pl daje naszemu organizmowi ogromną porcję zdrowia i – w konsekwencji – wzmacnia płodność. O wpływie jagód Acai na płodność przekonały się miliony osób na całym świecie, które dotąd bezskutecznie starały się o potomstwo. Okazuje się jednak, że o mocy soków Acai przekonują nie tylko subiektywne opinie zadowolonych konsumentów, ale i niezależne badania. Ilość witamin, minerałów, antyoksydantów i innych cennych składników odżywczych zawartych w jagodzie Acai jest nieporównywalna z żadnym innym owocem. Dlatego warto zmienić tryb życia na zdrowy, uzupełnić codzienne menu o porcję soku MonaVie i czerpać zdrowie, siłę i witalność z natury.

CZYTAJ TAKŻE:   Alergia w ciąży - jak sobie z nią radzić?

Więcej informacji  przyszli rodzice znajdą na stronie www.zdrowajagoda.pl

Dodaj komentarz

Top