Jesteś tu
Strona domowa > Akcesoria dla dzieci > Nela i skarby Karaibów – recenzja

Nela i skarby Karaibów – recenzja

Nela, najmłodsza reporterka świata tym razem zabierze nas w podróż po malowniczych Karaibach. Jej najnowsza książka, to podążanie śladem korsarzy, piratów, a nawet samego Krzysztofa Kolumba. Gotowi na rozpoczęcie przygody?

To już siódma książka Neli. Jak zawsze jest ona bogato ilustrowana i ciekawie napisana. Nela zwraca się do Was “per Ty”, a tym samym traktuje Was jak kompanów swoich przygód. Opowie Wam wiele ciekawostek z podróży, a także jeśli ściągniecie odpowiednią aplikację i zeskanujecie QR kod, pokaże Wam filmik z wyprawy.

Nela mała reporterka

Nela i skarby Karaibów – wiele przygód

Tym razem Nela zabierze Was na Wyprawę podczas której będziecie mieli okazję poszukać skarbu na dnie morza, także poznacie miejsca, w których mogły zatonąć galeony. To jednak nie koniec! Czekają na Was stare jaskinie niegdyś zamieszkane przez Indian.

CZYTAJ TAKŻE:   LEGO NINJAGO : Film - już na DVD

Nela i skarb karaibów recenzja

Prawdziwą gratkę Nela przygotowała dla amatorów pirackiego stylu życia i samych wilków morskich. Otóż będziecie mieli okazję odkryć zatokę, która to piratom służyła za kryjówkę! Ciekawi jesteście jak wygląda dno Morza Karaibskiego? Będziecie mieli okazję je zobaczyć, a przy tym poszukać na nim zatopionych armat.

Nela mała reporterka książki

Nela i skarby Karaibów – dla dzieci i nie tylko…

Książka dedykowana jest głównie dzieciom, ale myślimy, że dorośli także znajdą w niej coś dla siebie. To świetna skarbnica wiedzy o Karaibach, które dzięki Neli stają się jeszcze bardziej wyjątkowe. Jeśli jesteście fascynatami przygód i poznawania świata, ta książka na pewno przypadnie Wam do gustu.

Za wydanie publikacji odpowiada Burda NG Polska.

Dodaj komentarz

Top