Jesteś tu
Strona domowa > Pielęgnacja > Olejek Green Baby

Olejek Green Baby

green-babyDla nowonarodzonego dziecka dotyk jest jednym z najważniejszych zmysłów, dzięki któremu poznaje świat. Codzienny masaż z organicznym Olejkiem marki Green Baby, dostępnym na www.zielonedzieci.pl, jest również niezastąpionym dla rodzica sposobem na umocnienie kontaktu z dzieckiem i ma nieoceniony wpływ na rozwój ruchowy dziecka.

Relaks dla malucha, radość dla rodzica – masaż z Olejkiem Zielone Dzieci

Organicznego Olejku marki Green Baby można używać od pierwszych dni życia. Ręcznie robiony Olejek marki Green Baby, dostępny na www.ZieloneDzieci.pl, posiada Certyfikat Soil Association, co oznacza, że jest przyjazny dla środowiska i jest wykonany w 100% z organicznych składników. Dodatkowo, produkt spełnia najwyższe standardy dotyczące rolnictwa ekologicznego, nie zawiera barwników, perfum, parabenów ani konserwantów. Nadaje się on nie tylko do pielęgnacji dziecięcej skóry – można go z powodzeniem wykorzystać do masażu relaksacyjnego, który na pewno przyniesie ulgę zmęczonym stopom przyszłej mamy. Delikatny masaż skroni pomaga walczyć z migrenowymi bólami głowy, natomiast masaż pleców z wykorzystaniem Olejku Green Baby pozwala się odprężyć po ciężkim dniu. Warto również spróbować masażu, jako sposobu na obolałe mięśnie po treningu siłowym – energiczne wmasowanie Olejku Zielone Dzieci, skutecznie obniży napięcie mięśniowe. Kompozycja zapachów rumianku i lawendy wzbogaci również romantyczny wieczór w sypialni.

Eko terapia dotykiem i zapachem

Świeżo upieczeni rodzice mogą mieć trudności z odnalezieniem się w nowej roli, w przeorganizowaniu swojego życia. Wprowadzenie rytuału codziennego masażu z wykorzystaniem kojącego Olejku od Zielonych Dzieci pomaga rodzicom stworzyć głęboką więź z dzieckiem, która szybko wynagrodzi uczucie zagubienia w nowej sytuacji.

CZYTAJ TAKŻE:   JOHNSON'S® Baby Pure Protect™

„Zalety masowania naszych pociech można by mnożyć bez końca. Masaż pomaga dziecku się rozluźnić, a także pozbyć się problemu bolesnych kolek. Delikatne masowanie dziecka stymuluje całe jego ciało, wspomaga pracę układu pokarmowego, oddechowego, krążenia, wzmacnia odporność oraz aktywizuje układ mięśniowy, a tym samym przygotowuje do świadomego używania mięśni. Oprócz tego, masaż pomaga się zrelaksować, zarówno mamie jak i maluchowi. Masaż zbliża dziecko i rodzica, pomaga rozpoznawać nastroje dziecka, dlatego warto poświęcić kilkanaście minut dziennie na relaks dla maluszka” – mówi Małgorzata Gaca z portalu ZieloneDzieci.pl.

Masaż dziecka z wykorzystaniem Olejku Green Baby najlepiej wykonywać w odpowiedniej oprawie, która zapewni dziecku poczucie bezpieczeństwa. Delikatny, lawendowy zapach olejku działa kojąco i uspokajająco, dlatego najlepiej masować po kąpieli, bądź bezpośrednio przed drzemką w ciągu dnia. Warto zadbać o odpowiednią temperaturę w pomieszczeniu oraz rozgrzać dłonie, by maluszek nie odczuł nieprzyjemnego chłodu. Przyciemnione światło oraz spokojna, cicha muzyka pomogą dziecku się wyciszyć. Wystarczy rozgrzać w dłoniach kilka kropel Olejku Green Baby i spokojnymi, miarowymi ruchami wsmarowywać w ciało dziecka, począwszy od tułowia aż po rączki i nóżki. Możemy zacząć od kilku minut dziennie, by z czasem wydłużyć masaż z wykorzystaniem nowego Olejku Zielone Dzieci do kilkunastu minut.

Olejek do masażu marki Green Baby – skład: * składnik organiczny, *helianthus annuus (sunflower), seed oil, *triticum vulgare (wheatgerm) seed oil, *anthemis nobilis (chamomile) flower oil. Opakowanie 30 ml. Cena: 47 zł.

Dodaj komentarz

Top