Jesteś tu
Strona domowa > Aktualności > Plebiscyt Perły mama:Du! – nasz patronat – weź udział

Plebiscyt Perły mama:Du! – nasz patronat – weź udział

Plebiscyt Perły mama:Du jest inicjatywą portalu mama:Du, której myślą przewodnią jest nagrodzenie osób oraz organizacji, które znacząco przyczyniły się do poprawy sytuacji dzieci i rodzin w Polsce. Ty także możesz mieć wpływ na to, kto zostanie jego Laureatem.

Perły Mama du ruszył plebiscyt

Odpowiedz sobie na pytania: jak to jest być rodzicem w Polsce, czy liczne rodziny odwiedzające wspólnie kawiarnie i muzea są pożądanymi gośćmi, czy raczej złem koniecznym. Czy rodzice wypuszczający się z dzieckiem na miasto mają gdzie przewinąć i nakarmić malucha, czy dla własnego bezpieczeństwa powinni siedzieć bezpiecznie w domu, blisko przewijaka? Jeśli więc uważasz, że tolerancja oraz troska o poprawę sytuacji polskich rodzin jest ważna, powinieneś wziąć udział w plebiscycie Perły mama:Du.

Pamiętaj o tym, że to, w jakim tonie toczy się debata dotycząca rodzicielstwa, dzieci czy po prostu bezpieczeństwa maluchów ma ogromne znaczenie. Dlatego też szczególnie istotni są ambasadorowie, którzy tę debatę wywołują, zwracają uwagę na ważne kwestie, nazywają problemy po imieniu i próbują zawalczyć o lepszą rzeczywistość. To właśnie ich działania mają być nagrodzone w plebiscycie.

Plebiscyt Perły mama:Du – zgłoś swoich faworytów

Cichych ambasadorów działających na rzecz rodzin jest wielu. To właśnie dzięki nim na twoim osiedlu pojawiły się podjazdy dla wózków lub nowy plac zabaw. To też organizacje, które walczą z przemocą wobec dzieci, czy z dyskryminacją maluchów z powodu biedy, wyznania czy koloru skóry. To często znane osoby, które oswajają tematykę związaną z adopcją czy rodzinnymi domami dziecka.

CZYTAJ TAKŻE:   Świąteczny Targ na Nowym Świecie

Portal mama:Du chce docenić tych ludzi i organizacje, które dzień po dniu wykonują tytaniczną pracę na rzecz dzieci i rodzin. Pomóż wybrać tych cichych bohaterów.

Plebiscyt Perły mama:Du – kategorie

W pierwszym etapie plebiscytu wskaż kandydatów do Perły mama:Du w sześciu kategoriach:

– Inicjatywa prorodzinna;
– Fundacja;
– Człowiek Roku;
– Start-up;
– Kampania Społeczna;
– Miejsce Przyjazne Dzieciom.

W drugim etapie będziesz mógł zdecydować, kto z nominowanych otrzyma statuetkę Perły mama:Du.

W podjęciu tej trudnej decyzji pomoże Ci jury, w którego skład wchodzą: Paulina Holtz, Małgorzata Rozenek, Magdalena Kumorek, Krystyna Kofta, Paweł Zawitkowski, Katarzyna Błażejewska, Aleksandra Piotrowska, Agata Komorowska, Marta Lech-Maciejewska, Malwina Ferenz i Michał Będźmirowski.

Perły Mama du jury

Plebiscyt Perły mama:Du – masz czas do 30 września 2016 r.

Zgłoszenia są przyjmowane do 30.09.2016 r. do godz. 10:30, na adres perly@mamadu.pl. Można także skorzystać z ankiety, która znajduje się pod artykułami na portalu mamadu.pl. Tam także dostępny jest regulamin plebiscytu.

Zapraszamy do zgłaszania swoich propozycji i oddawania głosów w plebiscycie.

Perły Mama du patroni medialni

Dodaj komentarz

Top