Jesteś tu
Strona domowa > Aktualności > “Razem możemy więcej” – inauguracja akcji charytatywnej – relacja

“Razem możemy więcej” – inauguracja akcji charytatywnej – relacja

Kolejna – 10. już edycja charytatywnej akcji “Razem możemy więcej” została zainaugurowana podczas tegorocznego Warsaw Fashion Street pokazem koszulek z kolekcji ENDO przygotowanej specjalnie na tę okoliczność. Za jej organizację odpowiada wspomniana marka oraz Fundacja Spełnionych Marzeń. Obejrzyjcie fotorelację z wydarzenia.

Endo Razem Możemy więcej

Tegoroczny pokaz nieco odbiegał konwencją od poprzednich. Wszystko za sprawą tego, że tym razem nie postawiono na prezentację kolekcji koszulek jesień/zima 2018, a na najnowszą, z hasłem “Razem możemy więcej”. Akcja charytatywna o tej samej nazwie wystartuje w pełni od września. 

Endo Agnieszka Włodarczyk

Pomysłodawczynią hasła “Razem możemy więcej” jest Magdalena Różdżka. Za wykonanie tegorocznych grafik odpowiada Aga Zawada-Cwalina. Koszulki z nową grafiką będzie można kupić już od sierpnia wraz z pojawieniem się nowej kolekcji jesień/zima 2017 w sklepie internetowym www.endo.pl. Całkowity zysk z ich sprzedaży zostanie przeznaczony na dofinansowanie turnusów rehabilitacyjnych dla podopiecznych Fundacji Spełnionych Marzeń.

CZYTAJ TAKŻE:   "Razem Możemy Więcej" - kolejna odsłona akcji dla Fundacji Spełnionych Marzeń

Endo Miss Polski 2016

Endo Mateusz Damięcki

Endo Szymon Majewski

Razem możemy więcej wespół z gwiazdami

Razem możemy więcej Joanna Racewicz

Każdego roku do pokazu ENDO chętnie przyłączają się gwiazdy. W tym roku na wybiegu pojawili się: Magdalena Różczka, Agnieszka Włodarczyk, Szymon Majewski, Andżelika Piechowiak, Joanna Racewicz, Mateusz Damięcki, Daria Widawska, Conrado Moreno, Adi Kowalski, Tomasz Ciachorowski, Gabi Drzewiecka oraz Miss Polonia 2016 – Izabella Krzan. Majka Jeżowska wystąpiła ze specjalnym koncertem dla dzieci.

Razem Możemy więcej fundacja spełniamy marzenia

Podczas pokazu mody Aneta Kołaszewska w imieniu ENDO przekazała Fundacji Spełnionych Marzeń czek o wartości 20 tys. zł. Zebrane pieniądze zostaną przeznaczone na turnusy rehabilitacyjne, a także na organizację zajęć z arteterapii na oddziałach onkologicznych.

Razem Możemy więcej

Jesteśmy dumni z tego, że byliśmy patronem medialnym wydarzenia.

Fot. Lidia Skuza

Dodaj komentarz

Top