Jesteś tu
Strona domowa > Aktualności > V edycja Warszawskich Dni Rodzinnych Prudential za nami

V edycja Warszawskich Dni Rodzinnych Prudential za nami

Jesteśmy po V edycji Warszawskich Dni Rodzinnych Prudential, które odbyły się w dniach 13-15 marca w Warszawie i okolicach. Wydarzenie ma na celu pokazać rodzicom jak ciekawa jest oferta stolicy pod kątem przyjaznych im miejsc.


 V edycja Warszawskich Dni Rodzinnych Prudential za nami

Do udziału zaprosiliśmy wszystkie miejskie instytucje, kafejki oraz firmy, które stworzyły razem z nami trzydniowy program warsztatów, gier i zabaw dla najmłodszych mieszkańców Warszawy i ich rodziców.

W ciągu jednego weekendu zorganizowano ponad 700 darmowych wydarzeń: warsztatów, pokazów, przedstawień oraz zajęć sportowych, włączając w to atrakcje na Warszawskim Pikniku Rodzinnym Prudential. Wzięło w nich udział ponad 10.000 osób. Do V edycji Warszawskich Dni Rodzinnych dołączyło 16 dzielnic oraz dwie miejscowości w okolicy Warszawy: Józefów i Ząbki. Honorowy patronat nad wydarzeniem objęli Rzecznik Praw Dziecka RP, Marek Michalak, Minister Pracy i Polityki Społecznej, Władysław Kosiniak-Kamysz oraz Prezydent m.st. Warszawy, Hanna Gronkiewicz-Waltz.

IMG_7114

W ramach Warszawskich Dni Rodzinnych 14 marca odbyła się Gala wręczenia Statuetek Warszawskiej Rodzinki Prudential, prowadzona przez Małgorzatę Ohme. Uczestnicy oddali prawie 10.000 głosów. Do walki o tę nagrodę przystąpiło ponad 100 punktów. Spośród nich Warszawiacy wyłonili najlepszych w sześciu kategoriach.

 • Hobby i zajęcia pozaszkolne (nagroda GRAND PRIX)
  Mała Akademia Chopinowska w Narodowym Instytucie Fryderyka Chopina
 • Punkty gastronomiczne
  Słodziarnia
 • Sport i zdrowie
  Studio tańca eM
 • Rodzinka na wyjeździe
  LECH Resort & SPA
 • Edukacja wczesnoszkolna i szkolna
  Żłobek Dobre Duszki
 • Kultura i rozrywka
  Centrum Społeczne PACA, Stowarzyszenie CAL
CZYTAJ TAKŻE:   Zapraszamy do udziału w projekcie Zobacz…GRAMY a nie ćpamy

Zwycięzcy jako nagrody otrzymali kampanię promocyjną w postaci publikacji o zwycięzcach statuetki na dwunastu portalach internetowych, publikację w Katalogu Warszawskiej Rodzinki oraz miejsce w artykule podsumowującym III edycję plebiscytu Statuetki Warszawskiej Rodzinki Prudential, który zostanie wysłany do wszystkich ważnych dziennikarzy z branży dziecięco-społecznej.

Nagrodą główną jest pakiet działań PR o wartości 10.000 PLN, w zakres czego wchodzą: pakiet partnera A w trakcie VI edycji Warszawskich Dni Rodzinnych Prudential we wrześniu 2015, kampania promocyjna w mediach patronackich w postaci abonamentów reklamowych, wywiadów, publikacji dotyczących placówki, kampanii bannerowej oraz innych informacji prasowych.

Wielkim sukcesem V edycji okazał się Warszawski Piknik Rodzinny Prudential zorganizowany w niedzielę 15 marca w Centrum Rekreacyjno-Sportowym Bielany. Piknik miał charakter otwarty. Na scenie głównej wystąpiło wielu artystów, którzy z powodzeniem przyciągali publiczność na swoje prezentacje artystyczne.

Uczestnicy pikniku odwiedzali poszczególne punkty, ciesząc się licznymi atrakcjami dla dzieci oraz ich rodziców.

Współorganizatorem i patronem Warszawskich Dni Rodzinnych jest towarzystwo ubezpieczeniowe Prudential. Przedstawiciele Prudential podkreślają, że wspólne rodzinne spędzanie czasu wpisują się w filozofię działania firmy, której ubezpieczenia mają na celu ochronę rodziny i zabezpieczenie jej przyszłości finansowej.

IMG_8862 IMG_8778 IMG_8592

Dodaj komentarz

Top