Jesteś tu
Strona domowa > Akcesoria dla dzieci > Bohaterowie „Krainy lodu” Disneya znów na opakowaniach wody Żywiec Zdrój

Bohaterowie „Krainy lodu” Disneya znów na opakowaniach wody Żywiec Zdrój

Żywiec Zdrój wraca z propozycją dla dzieci i wprowadził na opakowania butelek dedykowanych najmłodszym wizerunki bohaterów „Krainy lodu” Disneya.  Ze względu na ogromną popularność filmu, po raz kolejny szkraby znajdą na etykietach swoich ulubieńców: Elsę, Annę i Olafa.

„Kraina Lodu” to animowany film produkcji Walt Disney Animation Studio, który przedstawia historię sióstr Elsy i Anny oraz bałwanka Olafa. Animacja została nagrodzona dwoma Oscarami, w kategoriach: Najlepszy pełnometrażowy film animowany i Najlepsza piosenka. W Polsce płyta z muzyką do filmu osiągnęła status diamentowej oraz stała się najlepiej sprzedającym się soundtrackiem 20-lecia.

Woda Żywiec Zdrój

„Kraina lodu” cieszy się niesłabnącą popularnością, a fani niecierpliwie wyczekują nowych historii. Jeszcze w tym roku do kin trafi świąteczna krótkometrażówka „Kraina lodu. Przygoda Olafa”, która jest zapowiedzią „Krainy lodu 2” zapowiedzianej na 2019 rok. Bohaterowie z pewnością będą dla dzieci doskonałą zachętą do sięgnięcia po górską wodę źródlaną.

CZYTAJ TAKŻE:   Królik Iluzjonista i Festiwal Sztuk Magicznych - naszym okiem

Produkty z limitowanej serii dostępne są w butelkach o pojemności 0,33l. 

Krystaliczna górska woda źródlana Żywiec Zdrój z bohaterami filmu „Kraina lodu” dostępna będzie na sklepowych półkach do późnej jesieni.

Dodaj komentarz

Top