Jesteś tu
Strona domowa > Dziecko > Łagodna oliwka w spray ’u JOHNSON’S® Baby

Łagodna oliwka w spray ’u JOHNSON’S® Baby

Łagodna oliwka w spray ’u JOHNSON’S® Baby na bazie gliceryny jest szczególnie wygodna w aplikacji dzięki atomizerowi, który pozwala rozpylić produkt bezpośrednio na skórze.

Zastosowanie gliceryny w nowej formule oliwki JOHNSON’S® Baby pozwoliło na „odciążenie” tego kosmetyku (lekka formuła to pierwsza rzecz, która pozytywnie zaskakuje konsumentów), przy zachowaniu głębokiego nawilżania.

Jakie właściwości ma gliceryna?

Gliceryna z punktu widzenia budowy chemicznej zaliczana jest do humektantów – substancji o właściwościach higroskopijnych – mających zdolność wiązania wody w zewnętrznych warstwach skóry. Gliceryna występuje naturalnie w macierzy międzykomórkowej skóry i tworzy tzw. naturalny faktor nawilżający NMF (natural moisturizing factor). Poza nawilżaniem odgrywa znaczącą rolę w regeneracji płaszcza lipidowego skóry. Istnieją przesłanki, że ma także wpływ na dojrzewanie komórek skórnych. Jej właściwości doskonale służą delikatnej i ciągle rozwijającej się skórze niemowląt, jak również skórze osób dorosłych – gliceryna często występuje w kosmetykach o działaniu nawilżającym.

CZYTAJ TAKŻE:   Jakie zwyczaje związane z aktywnością fizyczną powinniśmy zaszczepiać w dzieciach od najmłodszych lat?

Zalety oliwki w spray`u JOHNSON’S® Baby

JOHNSON’S® Baby jest łagodną oliwką w spray ’u, która zaskakuje swoją formułą – jest lekka, nie klei się, z łatwością można ją rozprowadzić na skórze. Oliwka szybko się wchłania i pozostawia na skórze delikatny, satynowy połysk.

Glicerynowa oliwka nie sprawia, że skóra nie jest tłusta, a wypielęgnowana i ukojona. Zapach kosmetyku, zarówno w wersji oryginalnej jak i z aloesem, jest subtelny i bardzo przyjemny. Butelka z atomizerem pozwala na ekonomiczną aplikację kosmetyku.

JOHNSON’S® Baby łagodna oliwka w spray ’u dostępna jest w dwóch wersjach: klasycznej (różowa) i aloesowej (zielona).

Sugerowana cena detaliczna za opakowanie 200 ml: 13,99 zł

Dodaj komentarz

Top