Jesteś tu
Strona domowa > Aktualności > Piknik Prasko-Południowe Prezentacje – nasz patronat medialny

Piknik Prasko-Południowe Prezentacje – nasz patronat medialny

Zapraszamy na wielkie święto lokalnych organizacji pozarządowych, które odbędzie się 10 czerwca w godz. 12:00-19:00 w stołecznym Parku nad Balatonem. Podczas wydarzenia będziecie mieli okazję zapoznać się z działalnością organizacji pozarządowych (NGO) z Pragi-Południe i wziąć udział w licznych atrakcjach. Wstęp wolny.

Piknik nad Balatonem

Piknik Prasko-Południowe Prezentacje – “Miasteczko Pozarządowe”

W miasteczku fundacje oraz stowarzyszenia przygotowały dla Was m.in. animacje oraz warsztaty. Przygotujecie kosz piknikowy, zagracie w planszówki czy też obejrzycie liczne występy artystyczne na “Scenie NGO”. Na amatorów nowych odkryć czekać będą zagadki geograficzno-podróżnicze, a fanów artystycznych działań – wykonanie maski indiańskiej. Jeśli lubicie aktywność fizyczną, będziecie mogli natomiast poznać podstawy fechtunku oraz spróbować swoich sił w mini turnieju szermierki.

W programie także: propozycje wyjazdów na turnusy dla seniorów, rodzinny turniej siatkówki, porady trenera personalnego, konkurs strzelania na bramkę z nagrodą dla każdego uczestnika oraz oprowadzanki na koniu. Na najmłodszych czekają również animacje z matematyką na wesoło, gry i zabawy z językiem angielskim, a także prezentacja bajki Koziołek Matołek. To tylko niektóre z przygotowanych atrakcji przygotowanych dla uczestników przez organizatorów!

CZYTAJ TAKŻE:   DBI Reporter 2017 - weź udział w konkursie

To nie koniec, bowiem zorganizowana zostanie także gra miejska z Kapitanem Warszawa, a Sobiesław Zasada – autoryzowany dealer Volkswagen – przygotuje tor gokartowy oraz możliwość jazdy próbnej modelami VW, zaś Dom Development dmuchańce do skakania dla dzieci!

Zwieńczeniem Pikniku będzie potańcówka sąsiedzka, którą rozpoczniemy o 17:00. Wystąpi Henio Małolepszy z zespołem Warszawskie Przedmieście!

Gdzie: Park nad Balatonem na Gocławiu
Kiedy: 10 czerwca 2017 r.
Czas trwania: 12:00-17:00; 17:00-19:00 – potańcówka sąsiedzka
Wstęp wolny!

Projekt jest współfinansowany ze środków Miasta Stołecznego Warszawy Dzielnicy Praga-Południe. Jesteśmy patronem medialnym wydarzenia!

Dodaj komentarz

Top