Jesteś tu
Strona domowa > Nauka i zabawa > Wyprawka dla przedszkolaka i małego ucznia. Bambino, czyli artystyczny niezbędnik w przedszkolu i szkole.

Wyprawka dla przedszkolaka i małego ucznia. Bambino, czyli artystyczny niezbędnik w przedszkolu i szkole.

Nowy rok szkolny zbliża się wielkimi krokami. Pamiętajmy, aby wyprawka dla przedszkolaka i małego ucznia sprawiła nie tylko radość, ale też była bezpieczna dla dziecka.


Wyprawka dla przedszkolaka i małego ucznia. Artystyczny niezbędnik w przedszkolu i szkole

Produkty, które służą do rysowania, malowania, lepienia, klejenia powinny spełniać dwa podstawowe kryteria: dawać dziecku nieograniczone możliwości twórczej ekspresji, jak też zapewniać bezpieczeństwo korzystania z tych artykułów.

Szeroka gama kolorów, funkcjonalne opakowanie, stosowna konsystencja produktów plastycznych stwarzają pole do działania małemu artyście. Rozwój zdolności plastycznych nie powinien być tylko obowiązkiem, ale przede wszystkim przyjemnością dla dziecka. Aby nasz maluch z radością chciał podejmować aktywności plastyczne, musimy zapewnić mu właściwe narzędzia, tj. takie produkty plastyczne, dzięki którym bez problemu będzie  mógł odtwarzać otaczającą go rzeczywistość czy przenieść się w świat wyobraźni.

Z Bambino start w nowy rok szkolny będzie na pewno udany! Bogata oferta wysokiej jakości produktów plastycznych, ergonomiczne, idealnie dostosowujące się do małej dłoni dziecka kredki, odpowiedniej gęstości farba plakatowa czy intensywnie nasycone kolory plasteliny to podstawa sukcesu w rozbudzaniu plastycznej pasji dziecka.

Kredki Bambino

Kredki, które towarzyszą dzieciom od pokoleń wyróżniają się wyjątkowo intensywnymi i nasyconymi kolorami. Idealnie nadają się do rysowania, wypełniania dużych płaszczyzn i wykonywania miękkich przejść pomiędzy kolorami.  Kredki Bambino wykonane są z glinki kaolinowej, co nieporównywalnie podnosi ich walory użytkowe względem kredek świecowych, woskowych czy ołówkowych. Produkt jest bezpieczny dla dzieci. Produkcja  odbywa się w Polsce, w zgodności z dyrektywą Parlamentu Europejskiego i Rady w sprawie bezpieczeństwa zabawek oraz rozporządzeniem Ministerstwa Gospodarki w sprawie zasadniczych wymagań dla zabawek. Dostępne w zestawach: 12, 18, 24 kol.

Kredki Bambino w oprawie drewnianej

Grube kredki w oprawie drewnianej wykonane są z glinki kaolinowej i charakteryzują się wyjątkowo intensywnymi i nasyconymi kolorami. Ich ogromną zaletą jest doskonałe krycie, dzięki czemu mały artysta mniej się męczy przenosząc swoje myśli na papier. Kredki są odpowiednio wyważone i idealnie dopasowują się do małej dłoni dziecka. W zestawie atrakcyjna kredka złota i srebrna. Dostępne w zestawach: 6, 10, 12, 18, 24 kol.

Plastelina Bambino

Plastelina Bambino jest wysokiej jakości masą plastyczną. Cechuje się elastycznością, nie brudzi rąk, łatwo się modeluje i co najważniejsze nie wysycha na powietrzu, więc może być wykorzystywana wiele razy. Gama kolorów jest bardzo szeroka (6, 10, 12, 18, 24 kol.), a żywe odcienie cieszą oko nawet najbardziej wymagających małych artystów. W zestawach 18 i 24 kolory podkładka do prac plastycznych gratis! Plastelina dostępna jest w postaci okrągłych i kwadratowych laseczek.

CZYTAJ TAKŻE:   Alergia pokarmowa u dzieci - objawy, przyczyny, reakcje alergiczne - kompendium wiedzy w pigułce

Farby plakatowe Bambino

Farby plakatowe Bambino są farbami o czystych i nasyconych barwach. Mogą być stosowane bez użycia wody, nie skraplają się na podłożu. Po wyschnięciu wymalowanie jest matowe, barwy intensywne, odporne na działanie światła i ścieranie. Ze względu na znakomitą jakość idealnie rozprowadzają się na papierze, kartonie, drewnie, ceramice, kamieniu. Mogą być również stosowane do malarstwa witrażowego. Wyróżnia je atrakcyjna gama barw (6, 10, 12, 24 kol.), w tym farby z brokatem, fluorescencyjne, złota, srebrna, cielista, które stwarzają unikalne możliwości dekoracyjne.

Blok rysunkowy z białymi kartkami Bambino

Blok do prac plastycznych zawiera 20 białych offsetowych kartek A4 o gramaturze 80g/m2. W celu uatrakcyjnienia produktu okładka kredowa jest dodatkowo nabłyszczana. Kolorowy nadruk wykorzystuje najnowsze motywy wzornicze BAMBINO, całość usztywniona jest tekturowym podkładem.

Blok rysunkowy z kolorowymi kartkami Bambino

Blok zawiera 16 kolorowych kartek o gramaturze 80 g/m2 w kolorach: żółty, różowy, pomarańczowy, czerwony, jasnozielony, ciemnozielony, jasnoniebieski, ciemnoniebieski. Daje możliwości tworzenia ciekawych prac plastycznych. Dla podkreślenia jakości, okładka jest dodatkowo nabłyszczana. Całość usztywniona tekturowym podkładem.

Zeszyt papierów kolorowych nabłyszczanych Bambino

Zeszyt, tzw. wycinanka, w formacie B4 zawiera 10 nabłyszczanych kartek w kolorach: złoty, srebrny, żółty, pomarańczowy, czerwony, zielony, błękitny, fioletowy, brązowy i czarny. Okładka kredowa dla podkreślenia jakości jest dodatkowo nabłyszczana.

Zeszyt papierów kolorowych samoprzylepnych Bambino

Zeszyt w formacie B4, zawiera 8 kartek samoprzylepnych w kolorach: złoty, żółty, różowy, czerwony, zielony, błękitny, brązowy i czarny. Okładka kredowa dla podkreślenia jakości jest dodatkowo nabłyszczana.

Skonfiguruj wyprawkę przedszkolną i szkolną z produktów marki Bambino!

Produkty do nabycia w sklepach papierniczych, internetowych, księgarniach oraz sieciach handlowych na terenie całego kraju.

Zostań fanem Bambino: facebook.com/KolorowySwiatBambino

Wyprawka dla przedszkolaka i małego ucznia

Obraz 1 z 17

Wyprawka dla przedszkolaka i małego ucznia

Dodaj komentarz

Top